İnternet Bankacılığı

Kurumsal İnternet Bankacılığımızı kullanarak birçok bankacılık işleminizi bulunduğunuz yerden, Şubeye gitmenize gerek kalmadan, çok daha düşük ücretlerle, hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal İnternet Bankacılığımız ile dilediğiniz şirket çalışanlarına imza yetkisine göre A (onaylama) veya B (giriş) yetkili kullanıcı şifresi alabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Bankacılığımız üç yetki seviyeli olup; başvurunuz esnasında ihtiyacınıza göre aşağıdaki yetki seviyelerinden şirketiniz için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Görüntüleme: Bankamızdaki hesaplarınızın, kredi kartınızın bakiye ve hareketlerini görüntüleyebilir; ancak, hesaplarınızın üzerinden herhangi bir işlem yapamazsınız.

Görüntüleme, Parasal İşlemler: Bankamızdaki hesaplarınızın, kredi kartınızın bakiye ve hareketlerini görüntüleyebilir, fatura ve kredi kartı borç ödemesi, döviz alım satımı yapabilirsiniz.

Görüntüleme, Parasal İşlemler ve Para Transferleri: Bankamızdaki hesaplarınızın, kredi kartınızın bakiye ve hareketlerini görüntüleyebilir, fatura ve kredi kartı borç ödemesi, döviz alım satımı ve EFT/Havale işlemi yapabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Şubemizden yapılan bankacılık işlemleri giriş ve onay olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilmektedir. Giriş ve onay yetkilerini ayrı kullancılara verebileceğiniz gibi her iki yetki aynı kullanıcıya da tanımlanabilir.

Kurumsal İnternet Şubemizden yararlanmak için şubelerimize başvuruda bulunabilirsiniz. Şube adres ve telefon bilgileri için lütfen tıklayınız.

İnternet Şubesine her girişinizde;

• Müşteri Numaranızı
• Parolanızı
• Kurum Kullanıcı Kodunuzu
• Şifrenizi yazarak sistemde işlem yapabilirsiniz