Yasal Uyarı

Bu alana ve/veya bu web sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Türk Bankası Ltd. yönetiminde olan Türk Bankası web sitesine hoşgeldiniz. Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya kart numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü şahıslara verilmeyecektir.

İnternet sitemizde üçüncü kişilerden alınarak sunulan her türlü hizmet yalnızca bilgi amaçlı olup, içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu Bankamız tarafından taahhüt edilmemektedir. Bu nedenle müşterilerimizin bu bilgilere dayanarak alacakları kararların ve yapacakları işlemlerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri önerilir. Bu bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden Bankamız hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, doğabilecek her türlü maddi-manevi zarar ve masraftan Türk Bankası sorumlu tutulamaz.