5/5 - (1 vote)

Kuruluşundan beri toplumsal ve finansal anlamda hep öncü olma misyonuyla hareket eden ve bugüne kadar hep ilkleri başarmış olan Bankamız, bir süredir hazırlıklarını yürüttüğü bono ihracını başarıyla gerçekleştirmiş olup, Kuzey Kıbrıs’ta yine bir İLK’e imza atmıştır. Bu şekilde, mevcut müşterilerimizin başka bankalarda bulunan birikimlerinin Bankamız’a transferinin yanı sıra yeni müşteri kazanımları da sağlanmıştır. Hem müşterilerimiz hem de Bankamız için karlı bir ürünün lansmanı yapılmıştır.

7-8 Haziran 2018 tarihlerindeki talep toplama sürecinin ardından, 11 Haziran 2018 Pazartesi günü ülkemiz finans sektörü için tarihi bir adıma daha imza atılarak, ülkenin ilk banka bonosu halkımıza ihraç edilmiştir.

Bono altyapısının geliştirilmesinde ve ihraç sürecinin hayata geçirilmesinde büyük emekleri olan Genel Müdürlük çalışanlarımıza, talep toplama sürecinde yoğun çaba gösteren ve beklentilerin de üzerinde başarı sağlayan şube personelimize, kuruluşundan bugüne kadar Bankamız’a güvenini hiç eksiltmeyen değerli halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.