Rate this post

Moneye Nedir?

Money, adım adım kolaylıkla çocuklarımızın olumlu yeni alışkanlıklar edinmesini sağlayan üstün teknoloji ve bilimsel yöntemlerle geliştirilmiş bir programdır.

Borç stresinden yatırım kararlarına, sade yaşamdan online alışverişe birçok konuda alışkanlık kazandırır.

Çocuk yaşta kazanılan finansal okuryazarlık sayesinde hayat boyu başarılı bir finans yönetimi mümkün.

 

TürkBankası’nın Dijital Müşterilerinin Çocuklarına 23 Nisan Hediyesi Moneye!

30 Nisan tarihine kadar TürkBankası Mobil uygulaması veya TürkBankası İnternet Şubesi üzerinden aşağıdaki işlemlerden birini yapan talihli müşterilerimize “Çocuğuna Parayı Öğret” 21 günlük sohbet yolculuğu hediye edilecektir. Para transferi, finansal durum görüntüleme vb. işlemler kampanyaya katılım için geçerlidir.

 

Kampanya Talihlilerindenim, Ne Yapmalıyım?

Tebrik ederiz, kampanyanın talihlileri arasında olduğunuzu belirten SMS mesajında belirtilen kod ile Moneye üyeliğinizi aktive etmelisiniz.

Android telefon kullanıyorsanız buraya, iOS telefon kullanıyorsanız buraya tıklayarak uygulamayı indirin. Uygulamayı indirdikten sonra SMS mesajında belirtilen kod ile üyeliğinizi aktive ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Detaylı ve görsellerle desteklenmiş anlatıma aşağıdan erişebilirsiniz.

 

Adım 1.

Moneye uygulamasını indirin.

 

Adım 2.

“Hemen Başla” butonuna tıklayın.

 

Adım 3.

“Üye Ol” butonuna tıklayın.

 

Adım 4.

E-posta adresinizi, adınızı ve doğum tarihinizi girip bir şifre belirleyin.

 

Adım 5.

Girmiş olduğunuz e-posta adresinize gelecek doğrulama kodunu girin ve onayla butonuna basın.

 

Adım 6.

Karşınıza çıkan yedi soruluk anketi doğru bir şekilde cevaplayın. Verdiğiniz cevaplar sayesinde Moneye yapay zekası sizi daha iyi tanıyacak ve tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Soruları cevapladıktan sonra sesli bir şekilde söz vererek Moneye kullanımına başlayabilirsiniz.

 

Adım 7.

Adınızın hemen altında bulunan “Çocuğuna Parayı Öğret Yolculuğunu Gördün mü?” yazan kısma tıklayın.

 

Adım 8.

Açılan sayfada “Kupon Kodu Uygula” butonuna tıklayıp, tarafınıza bankamız tarafından SMS ile gönderilen kodu yazabilirsiniz. Kodu yazdıktan sonra “Uygula” butonuna tıkladığınızda işlem tamamlanacaktır.

 

Not: “Çocuğuna Parayı Öğret Yolculuğu” için Moneye uygulamasını yalnızca ebeveyn telefonuna indirerek yolculuğa başlayabilirsiniz.